У першому кварталі 2024 року платники податків Високопільської громади Херсонщини сплатили до місцевого бюджету 6104,3 тис. гривень податкових платежів.
Основні бюджетоутворюючі платежі: податок на доходи фізичних осіб - 3352,2 тис. гривень, єдиний податок - 1001,2 тис. гривень та плата за землю -758,8 тис.гривень.
Вказані податки складають майже 84 % усіх податкових надходжень, які були спрямовані до бюджету громади у першому кварталі поточного року.
Також, забезпечено надходження 33,7 тис. гривень податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі вдячне бізнесу та громадянам за сплату податкових платежів.