Головне управління ДПС
у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м.Севастополі
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

За «круглим столом» говорили про кампанію декларування доходів

, опубліковано 05 квітня 2021 о 15:45

Щорічно в Україні проводиться кампанія декларування доходів, отриманих громадянами в попередньому році. Про її важливість йдеться в усіх засобах масової інформації, але «живе спілкування» під час проведення семінарів, «круглих столів», зустрічей, промоакцій є найбільш дієвим та переконливим.

Саме з цією метою заступник начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Станіслав Худар зустрівся з керуючим справами виконавчого комітету Новокаховської міської ради Віталієм Кубатком.

Зустріч відбулася за участі начальниць управління податкового адміністрування фізичних осіб податкового відомства області Лариси Медведєвої та Новокаховської ДПІ Галини Серебрянської.

Упродовж спілкування посадовці обговорили актуальні питання деклараційної кампанії – 2021. Зокрема, детально зупинилися на випадках обов’язкового подання декларації, строках її подання та терміну сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору.

«Кожен із нас, отримуючи легальну зарплату, щомісяця робить індивідуальний фінансовий внесок у добробут та розвиток своєї громади і країни в цілому. Зокрема, 60 відсотків податку на доходи фізичних осіб надходить до місцевої скарбниці. Саме в період проведення деклараційної кампанії кожна територіальна громада Херсонщини може залучити до бюджету вагомі додаткові кошти. Для цього представники місцевого самоврядування мають відповідально підійти до процесу декларування доходів і спільно з податківцями створити умови для сумлінного виконання новокаховчанами своїх конституційних обов’язків», – наголосив під час діалогу Станіслав Худар.

Віталій Кубатко висловив бажання долучитися до інформаційно-роз’яснювальної кампанії декларування громадян та запевнив, що кожному декларанту буде надана належна консультаційна допомога і сприяння у поданні декларації.

Наприкінці зустрічі посадовці дійшли згоди, що лише спільними зусиллями можна досягти загальної мети – збільшення дохідної частини місцевого бюджету територіальної громади.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі запрошує жителів Новокаховської міської територіальної громади долучитися до кампанії декларування – 2021, і до 1 травня цього року прозвітувати про доходи, отримані в минулому році.

Підписуйтеся на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в соціальних мережах. З нами ви завжди будете в курсі актуальних новин податкового законодавства.