Головне управління ДПС
у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м.Севастополі
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Мешканці Комишан долучилися до деклараційної кампанії

опубліковано 07 квітня 2021 о 16:49

Сьогодні заступник начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Сергій Олефіренко, начальник Херсонської ДПІ Світлана Сидорович та провідні фахівці відомства провели зустріч зі старостою Комишанського округу Катериною Роговою та мешканцями селища.

Під час заходу Сергій Олефіренко розповів присутнім про права та обов’язки щодо декларування тогорічних доходів, терміни подання звітності та сплати податків, підстави для нарахування податкової знижки. Окремо зупинився на основних видах доходів, які притаманно отримувати місцевими жителями, а саме: від реалізації сільськогосподарської продукції, надання послуг з обробітку земельних ділянок і збору урожаю.

Світлана Сидорович наголосила на тому, що громадяни можуть подати річну декларацію про майновий стан і доходи дистанційно, через Електронний кабінет у розділі «ЕК для громадян».

За допомогою цього сервісу можна заповнити та надіслати декларацію до контролюючого органу в електронному вигляді з копіями первинних документів, зокрема, для використання права на податкову знижку.

Наприкінці зустрічі усі охочі могли отримати відповіді на індивідуальні питання та листівки щодо декларування.

За результатами заходу 17 громадян прозвітували про свої доходи.

Підпишіться на Державну податкову службу України у Facebook! Тільки тут найактуальніші податкові новини!

Версія для друку