Головне управління ДПС
у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м.Севастополі
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Взаємодія органів виконавчої влади та місцевого самоврядування сприятиме наповненню бюджетів

, опубліковано 13 січня 2022 о 15:24

В Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, за дорученням голови Херсонської обласної державної адміністрації, відбулася робоча зустріч очільника податкового відомства Ігоря Клима із заступником голови ХОДА з питань економіки, фінансів, туризму, курортів, інвестиційної діяльності, децентралізації та аудиту Андрієм Граділем.

Участь у заході взяли заступники начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, а також представники структурних підрозділів.

Під час зустрічі обговорювали розвиток економіки, покращення інвестиційної привабливості Херсонщини, шляхи наповнення бюджетів та виявлення додаткових резервів наповнення бюджетів територіальних громад.

За словами Ігоря Клима, така зустріч – гарна можливість для створення системи взаємодії представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо формування дохідної частини місцевих бюджетів, адже і податкова служба, і облдержадміністрація, і голови громад зацікавлені у вдосконаленні процесу адміністрування податків, від якого залежить стан наповнення бюджетів.

Крім того, Ігор Клим нагадав, що з 1 січня 2022 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, одержаних протягом 2021 року, а це — ще один із шляхів наповнення бюджетів усіх рівнів.

Предметом обговорення стали й питання, пов’язані із надходженнями податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, оподаткування доходів, отриманих від використання земельних ділянок площею понад 2 га.

Місцеві податки та збори – основа фінансової стабільності та розвитку територіальних громад, а наповнення місцевих бюджетів є одним з пріоритетних напрямків роботи податкової служби.

Очільник Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим також наголосив, що істотним фактором результативної діяльності в частині наповнення місцевих бюджетів є ефективна комунікація з територіальними громадами. З цією метою податковою службою заплановано проведення конференцій у режимі онлайн з очільниками територіальних громад.

За результатами зустрічі прийнято рішення докласти максимум спільних зусиль, аби забезпечити баланс інтересів громад та платників податків, підвищить їх фінансову спроможність та добробут.

 

Спілкуйтеся з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».