З початку цього року суб’єкти господарювання Херсонщини отримали у центрах обслуговування платників Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі 638 ліцензій на право торгівлі алкогольними напоями та тютюноими виробами.
Від загальної кількості оформлених дозволів 378 надають бізнесменам право продавати у роздріб алкогольні напої, з яких 67 – на реалізацію пива та 25 – сидру й перрі.
Решта 260 ліцензій дозволяють підприємцям продавати у роздріб тютюнові вироби.
До місцевих бюджетів регіону надійшло 2629 тис. гривень плати за ліцензії.
Нагадаємо, що послуги щодо отримання ліцензій на право торгівлі підакцизними товарами можна отримати в Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Телефон для отримання довідкової інформації 095 322 84 12.