В. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Сергій Олефіренко відвідав з робочим візитом Нововоронцовську громаду.
Під час візиту відбулась зустріч з керівником Нововоронцовської селищної військової адміністрації Андрієм Селецьким.
Під час спілкування очільники відомств обговорили нагальні проблеми та питання, пов’язані зі стабільним наповненням місцевого бюджету та наданням адміністративних послуг. Зокрема розглядали резерви для збільшення бюджетних надходжень шляхом розширення кола платників податків. Серед таких додаткових джерел – сплата мінімального податкового зобов’язання, ліцензування торгівлі підакцизною продукцією та декларування найманої праці.
Окремо Сергій Олефіренко зупинився на зручності та ефективності роботи сучасних сервісів ДПС: «Електронний кабінет» та мобільного застосунку «Моя податкова».
Також в. о. начальника податкового відомства області наголосив на важливості тісної взаємодії з метою захисту законних прав та інтересів платників податків і підвищення рівня податкової культури.
Зустріч відбулась у продуктивній і конструктивній атмосфері.