Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, якщо ви отримали новий електронний підпис, поки старий ще діє, необхідно повідомити про це податкову службу, надіславши Повідомлення за кодом форми F13911(04) згідно з додатком 1 до Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03.08.2017 за № 959/30827 (зі змінами).
До табличної частини Повідомлення вноситься інформація про фізичну особу – підприємця :
у графі 1 – прізвище, ім’я, по батькові (за наявності)
у графі 2 – реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія (за наявності), номер паспорта для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті;
у графі 3 (посада) – директор;
у графі 4 (тип підпису) – директор;
У полі «Виконавець» зазначається посада (директор), ініціали та прізвище такої фізичної особи – підприємця та її контактний телефон.
Звертаємо увагу на черговість накладання підписів. На сформоване Повідомлення першим накладається новий кваліфікований (удосконалений) електронний підпис, другим – КЕП, яким платник набув статус суб’єкта електронного документообігу, і третім - печатка (за наявності).