Територіальні органи ДПС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податковий парад вишиванок - у родинному колі

21.05.2020

Сьогодні спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономної Республіці Крим та м. Севастополі розпочали робочий день у святковому настрої. Гарні, привабливі жінки у національному одязі, мужні чоловіки у вишиванках - на кожному робочому місці у податковій службі панує атмосфера справжнього свята Дня вишиванки.

До цьогорічного всеукраїнського флешмобу, приуроченого українській родині та родоводу, також долучилися податківці відокремлених територіальних управлінь нашої області. Колеги - держслужбовці взяли активну участь у проведенні фотосесії «Податковий парад вишиванок» та надіслали свої фотографії для конкурсного відбору. Найкращі світлини за номінаціями «Податкова родина», «Найкраще сімейне фото» відзначені заохоченнями від первинної профспілкової організації працівників ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Надягнувши вишиванки, податківці Херсонщини продемонстрували єдність зі всією Україною, прагнення до національного самовизначення та збереження своєї споконвічної автентичності. Всі ми українці - нація з багатою історією та глибоким корінням!