Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Фінансові ресурси Херсонської митниці ДФС

опубліковано 31 березня 2015 о 16:17

Херсонська митниця ДФС – бюджетна установа, яка утримується за рахунок Державного бюджету. Головним розпорядником коштів є Державна фіскальна служба України.

На утримання Херсонської митниці ДФС кошторисом на 2015 рік  від 24.03.2015 № 7хр-m затверджено 16187,2 тис. грн.

Кошторис має такі складові частини:

- загальний фонд, який містить обсяг надходжень із загального фонду бюджету та розподіл видатків за повною економічною класифікацією видатків бюджету на виконання бюджетною установою основних функцій;

- спеціальний фонд, який містить обсяг надходжень, які отримані митницею як плата за надання послуг та від реалізації в установленому порядку майна та їх розподіл на покриття витрат, пов’язаних з організацією надання цих послуг та інші господарські потреби, пов'язані з виконанням установою основних функцій.

Херсонській митниці ДФС планом асигнувань загального фонду бюджету на 2014 рік затверджено всього 15822,2 тис. грн.

Використання фінансового ресурсу спеціального фонду здійснюється в міру надходження коштів на спеціальні реєстраційні рахунки Херсонської митниці від юридичних або фізичних осіб у вигляді плати за зберігання товарів і транспортних засобів на складах митниці. Затверджені кошти спрямовано на погашення кредиторської заборгованості минулого періоду та на погашення поточної заборгованості та на оплату послуг підприємств за надані послуги із зберігання майна, яке було прийнято на зберігання або вилучено за протоколами про порушення митних правил.

Порядок та механізм використання бюджетних коштів здійснюється відповідно до вимог передбачених Бюджетним кодексом України, Порядком складання, розгляду, затвердження та основні вимоги до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 28.02.2002 № 228, Порядком реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2012 №309.