- Головна
- Анонси
- 9 лютого відбудеться сеанс "гарячої лінії" у Верхньоргачицькій ДПІ
9 лютого відбудеться сеанс "гарячої лінії" у Верхньоргачицькій ДПІ
опубліковано 08 лютого 2022 о 14:56
09.02.2022 року з 10 год. 00 хв до 11 год. 00 хв фахівці Верхньорогачицької ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проведуть «гарячу» телефонну лінію
щодо одноразового добровільного декларування та інших новацій законодавства.
На запитання платників відповідатиме начальниця Верхньорогачицької ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олена Приходько.
Усі бажаючі можуть поставити свої запитання за номером «гарячої» телефонної лінії: (05545) 5-10-93.