Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Інформація для Інститутів громадянського суспільства, бізнес-асоціацій

Для всебічного та об’єктивного висвітлення діяльності органів ДПС податкова служба здійснює взаємодію з Інститутами громадянського суспільства, бізнес-асоціаціями.

Таким організаціям надається максимальне сприяння та підтримка в отриманні достовірної інформації через комунікаційну податкову платформу ДПС, зокрема, шляхом надання відповідей на порушені питання зі сфери адміністрування податків, проведення зустрічей з фахівцями ДПС.

Для організації комунікації представники Інститутів громадянського суспільства, бізнес-асоціацій мають декілька шляхів:

І. Запит на отримання будь-якої інформації, що стосується діяльності ДПС або її територіальних органів, є можливість надсилати в електронному вигляді на:

- електронну адресу kherson.official@tax.gov.ua (або у паперовій формі на поштову адресу: проспект Ушакова, 75, м. Херсон, 73022);

- електронну адресу комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі ДПС kherson.ikc@tax.gov.ua.

Звертаємо увагу, що документи, що надходять електронною поштою, обов’язково мають містити електронний підпис, за яким можна ідентифікувати відправника.

У листі рекомендуємо зазначати такі реквізити:

- бланк організації або дані про відправника (назва/найменування організації та/або прізвище та ім’я, поштова адреса, адреса електронної пошти, контактний телефон);

- реквізити: вихідний номер і дату;

- найменування адресата (установа, якій адресовано документ);

- чітко викладену суть питання;

- назву посади, прізвище та ім’я посадової особи, яка підписала документ;

- прізвище та ім’я виконавця документа та його контактний телефон;

- підпис (сканований лист з підписом підписувача) або кваліфікований електронний підпис підписувача або кваліфіковану електронну печатку установи-відправника;

- якщо в листі зазначаються додатки – їх наявність обов’язкова (з позначкою кількості аркушів);

- чітко надрукований текст листа та його додатків.

Листи, які не є запитом на публічну інформацію чи зверненням громадянина, реєструються та розглядаються відповідно до вимог діловодства, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності».

ІІ. Запит на отримання публічної інформації, поданий з урахуванням вимог Закону України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації».

Для подання запиту на інформацію можна скористатися формою, яка розміщена за посиланням: https://kherson.tax.gov.ua/dlya-gromadskosti/dostup-do-publichnoi-info/forma-podannya-zapitu/721229.html.

ІІІ. Звернення відповідно до Закону України від 02.10.1996 № 393/96-ВР «Про звернення громадян».

Для подання звернення можна скористатися формою, яка розміщена за посиланням: https://kherson.tax.gov.ua/dlya-gromadskosti/zvernennya-gromadyan/reestratsiya-zvernen-gromadyan/.

Зазначеними законами встановлені вимоги та правила подання таких запитів та звернень, а також терміни їх розгляду.