Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Подання звернення

Громадяни можуть викласти свої звернення:

- надіславши на поштову адресу: проспект Ушакова, 75, м. Херсон, 73022;

- з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку, надіславши на електронну поштову адресу: kherson.zvernennya@tax.gov.ua;

! у вигляді сканкопії чи фотокопії письмового звернення з підписом* заявника із зазначенням дати та місця проживання або підписане кваліфікованим електронним підписом;

- через інформаційно-комунікаційну систему Електронний кабінет за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua (з використанням кваліфікованого електронного підпису).

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, відповідно до частини восьмої статті 5 Закону України «Про звернення громадян» буде повернуто заявнику з відповідним роз’ясненням не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

* Відповідно до визначення, наведеного у Великому тлумачному словнику сучасної української мови, підпис – це «прізвище або ініціали, написані власноручно під текстом, малюнком, картиною і т. ін., як свідчення авторства або потвердження чого-небудь» (7-е видання: Великий тлумачний словник сучасної української мови (з дод. і допов. на CD)/Уклад. і голов. Ред. В.Т. Бусел – К.: Ірпінь: ВТФ «Перун», 2009 – 1736 с.: іл. – ISBN 966-569-013-2).Також, згідно з Юридичною енциклопедією підпис визначається як «графіч. начерк, який означає особу його виконавця і здійснюється нею з метою посвідчення документа або підтвердження відомостей, що містяться у док-ті й свідчать про певне відношення до них того, хто розписується.» (Юридична енциклопедія; В 6 т./ Редкол.: Ю70 Ю.С. Шемшученко (голова редкол.) та ін. – К.: «Укр. енцикл.», 1998. ISBN 966-7492-00-1).

Графік роботи та телефони:

Надання інформації щодо реєстрації вхідної кореспонденції за зверненнями громадян здійснюється управлінням організації роботи в робочі дні за графіком:

понеділок – п’ятниця з 8 год. 00 хв. до 15 год. 00 хв. за телефоном: 095 322 84 12.

Форма подання звернення громадянина:

Форма подання письмового звернення до ГУ ДПС, що надсилається засобами поштового зв’язку або з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

Зразок документального оформлення письмового звернення громадянина до ГУ ДПС.