- Головна
- Анонси
- 11 лютого відбудеться сеанс "гарячої лінії" в Іванівській ДПІ
11 лютого відбудеться сеанс "гарячої лінії" в Іванівській ДПІ
опубліковано 10 лютого 2022 о 15:00
11.02.2022 року з 10 год. 00 хв до 11 год. 00 хв фахівці Іванівської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проведуть «гарячу» телефонну лінію
щодо надання адміністративних послуг та декларування доходів громадян. На запитання платників відповідатиме начальниця Іванівської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Віта Романенко.
Усі бажаючі можуть поставити свої запитання за номером «гарячої» телефонної лінії:
(05531) 3-12-50.