Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Порядок сплати ПДФО з доходів, одержаних громадянами від надання нерухомості в оренду особі, яка не є самозайнятою особою

, опубліковано 24 квітня 2024 о 08:47

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, якщо орендар є фізичною особою, яка не є самозайнятою особою, відповідальним за нарахування та сплату (перерахування) податку на доходи фізичних осіб до бюджету, є платник податку – орендодавець.

При цьому такий орендодавець самостійно нараховує та сплачує податок на доходи фізичних осіб до бюджету в строки, встановлені ПКУ для квартального звітного (податкового) періоду, а саме: протягом 40 календарних днів, після останнього дня такого звітного (податкового) кварталу.

Суми отриманого доходу, сплаченого протягом звітного податкового року податку на доходи фізичних осіб та податкового зобов’язання за результатами такого року відображаються у річній податковій декларації про майновий стан і доходи.

Більше інформації можна отримати в загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі, розміщеному на головній сторінці вебпорталу ДПС або за покликанням: https://bitly.ws/3iiZY.