Головне управління ДПС
у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м.Севастополі
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Херсонщині АЗС «заробила» понад мільйон гривень штрафу

, опубліковано 06 травня 2021 о 08:57

Нещодавно ревізори управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели фактичну перевірку автосервісного комплексу, що здійснював реалізацію дизельного палива на території Нижньосірогозького району (с. Нижні Торгаї).

Під час рейду інспектори встановили суттєві порушення вимог чинного законодавства, зокрема:

продаж пального без реєстрації акцизного складу;

ведення діяльності без ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі пальним;

відсутність витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників на місці відпуску пального.

На цьому перелік порушень на АЗС не вичерпався. Власник працював без реєстрації платником акцизного податку та за відсутності реєстратора розрахункових операцій.

За встановлені порушення до власника АЗС застосовано майже
1,3 млн гривень штрафних (фінансових) санкцій.

Робота податківців Херсонщини щодо припинення нелегального обігу пального та притягнення до відповідальності власників нелегальних АЗС триватиме й надалі. Радимо суб’єктам господарювання дотримуватися вимог законодавства та доброчесно сплачувати податки.

Нагадаємо: вартість ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі пальним коштує 2 тис. гривень, термін дії – 5 років, а штраф за її відсутність –
250 тис. гривень, реалізація ПММ через акцизний склад, не зареєстрований в системі електронного адміністрування реалізації пального – 1000 тис. гривень.

 

Підписуйтеся на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в соціальних мережах. З нами ви завжди будете в курсі актуальних новин податкового законодавства.