Головне управління ДПС
у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м.Севастополі
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

За надра Херсонщини сплачено понад 12 мільйонів гривень

, опубліковано 29 червня 2021 о 09:17

З початку року суб’єкти господарювання Херсонщини сплатили до місцевих скарбниць 12,2 млн гривень рентної плати за спеціальне використання води, надр та лісових ресурсів.

Ця сума перевищила тогорічні надходження на 2,1 млн гривень або 21 відсоток. Про це повідомили спеціалісти відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Зокрема, місцеві бюджети отримали 3,2 млн гривень рентної плати за користування надрами, а також 8,7 млн гривень і 0,3 млн гривень за спеціальне використання води та лісових ресурсів відповідно. 

Слід зазначити, що унікальний природноресурсний потенціал Херсонщини – одна з передумов розвитку регіону. А своєчасна та повна сплата рентних платежів до місцевих бюджетів забезпечує чималий внесок платників податків у добробут територіальних громад.

Підписуйтеся на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в соціальних мережах. З нами ви завжди будете в курсі актуальних новин податкового законодавства.