Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Платникам податків надано понад 77 тисяч адміністративних послуг

, опубліковано 07 вересня 2021 о 16:45

Головним управлінням ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за січень-серпень 2021 року надано 77,2 тис. адміністративних послуг, з них 55,6 тис. – у центрах обслуговування платників.

Зазначимо, що 72 % послуг платники податків області одержали саме в центрах обслуговування – спеціальних місцях для надання послуг, що забезпечують кращу якість та швидкість їх надання.

Найбільша кількість адміністративних послуг із загальної кількості надана: з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – 26,3 тис. послуг (34,1 %); з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 13,2 тис. послуг (17,1 %).

Додатково інформуємо про організацію роботи центрів обслуговування платників (державних податкових інспекцій) Херсонської області в умовах карантинних обмежень:

в центрах обслуговування платників надаються адміністративні послуги за попереднім записом, з відповідним режимом роботи з понеділка по четвер –  з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., у п’ятницю – з 8 год. 00 хв. до 15 год.45 хв., обідня перерва – з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв., час пріоритетного прийому громадян похилого віку та осіб з інвалідністю – з 10 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв.;

надаються адміністративні послуги виключно платникам податків, у яких наявні засоби індивідуального захисту, зокрема респіратори або захисні маски, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.