Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Звіт про надходження запитів на отримання публічної інформації до Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі станом на 01.01.2021

опубліковано 14 січня 2021 о 10:22

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» Головним управлінням ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі забезпечено розгляд документів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону, які надійшли поштою, електронною поштою та особисто.

Так, станом на 01.01.2021 до Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі надійшло 124 таких документа, в т.ч. 68 запитів отримано поштою, 33 – електронною поштою, 23 – нарочно.

Проведений аналіз статусу запитувачів свідчить, що до Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі надійшло 100 запитів від фізичних осіб (80,6 %) 24 – від юридичних осіб (19,4 %).

Запитувачі, зокрема зверталися з проханням надати інформацію щодо відомостей про третіх осіб; стану надходження податків до бюджетів України; суми нарахованих податків; іншу податкову інформацію.

За наслідками розгляду запитів: задоволено 103 запита (83,1 %), відмовлено – 20 (16,1 %) та 1 (0,8 %) – надіслано належному розпоряднику інформації.

Крім того, Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі для забезпечення прозорості діяльності здійснює оприлюднення публічної інформації у формі 6 наборів відкритих даних на «Єдиному державному веб-порталі відкритих даних» та субсайті «Територіальні органи ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі».

Додаткові матеріали