Головне управління ДПС
у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м.Севастополі
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Графік особистого прийому громадян керівництвом і посадовими особами структурних підрозділів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

У зв’язку з оголошенням в Україні карантину згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID - 19» з метою максимального обмеження безпосереднього спілкування працівників з відвідувачами для запобігання поширення вірусу СOVID - 19, Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян керівництвом та посадовими особами, передбаченого Законом України від 02 жовтня 1996 року №393/96-ВР «Про звернення громадян» (зі змінами).

У зв’язку із зазначеним, запис на особистий прийом громадян тимчасово призупинено.

Звертаємо увагу, що Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі приймає звернення громадян засобами електронної пошти kherson.zvernenya@tax.gov.ua у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації).

Просимо з розумінням поставитися до ситуації,що склалася.

Попередній запис громадян на особистий прийом до керівництва та  посадових осіб структурних підрозділів ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі здійснюється з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 12:00 та з 13:00 до 17:00 (у п’ятницю – до 15:45) у телефонному режимі за номером: (0552)42-76-15.

Запис на черговий прийом до керівництва органу ДПС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів органів ДПС – за п’ять робочих днів до дати особистого прийому. Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.