Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Графік особистого прийому громадян керівництвом і посадовими особами структурних підрозділів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Попередній запис громадян на особистий прийом до керівництва та  посадових осіб структурних підрозділів ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі здійснюється з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 12:00 та з 13:00 до 17:00 (у п’ятницю – до 15:45) у телефонному режимі за номером: (0552) 42-76-15.

Запис на черговий прийом до керівництва органу ДПС припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів органів ДПС – за п’ять робочих днів до дати особистого прийому. Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.

Електронна пошта для звернень громадян (kherson.zvern@tax.gov.ua) та доступу до публічної інформації (kherson.publicinfo@tax.gov.ua) тимчасово не працює.

Єдина електронна пошта для надсилання звернень громадян і запитів щодо доступу до публічної інформації: kherson.official@tax.gov.ua.

При цьому зазначаємо, що Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі приймає:

письмові звернення на поштову адресу: 73022, м. Херсон, проспект Ушакова, 75;

усні звернення засобами телефонного зв’язку за телефоном: 095 322 84 12;

електронні звернення з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку на поштову скриньку:

kherson.official@tax.gov.ua

у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації).

Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.