Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Нововоронцовcькі посадовці спілкувались з малим бізнесом

, опубліковано 14 травня 2024 о 13:49

Нововоронцовська військова адміністрація, за участю представників місцевого самоврядування та Нововоронцовської податкової інспекції, провела зустріч з представниками бізнесу, які провадять діяльність у сфері сільського господарства. 

Серед основних питань, які обговорювались під час заходу були розмінування території та вивезення вибухонебезпечних матеріалів, застосування пільг зі сплати податкових зобов’язань у зв’язку з високим ризиком отримання збитків навіть з вирощеного й зібраного урожаю, а також надання допомоги щодо реалізації продукції за ринковими цінами.

Представники всіх органів виконавчої влади спільно докладають зусилля для створення плану стратегії розвитку економіки громади, в тому числі за рахунок бюджетоутворюючої галузі – сільського господарства в умовах воєнного стану і в майбутньому.

Присутні на зустрічі наголосили на важливості агропромислового сектору економіки. Для досягнення позитивних тенденцій необхідно вирощувати перспективні та конкурентоспроможні види аграрної продукції. Розвиток цього вектору сільгоспдіяльності потребує фінансового «вливання», як і переробна промисловість, адже на сьогодні через ті чи інші обставини втрачено майже всі виробничі потужності. За рахунок цього можна отримати додаткові робочі місця та збільшити дохідну частину бюджету громади. Тож у пріоритеті створення привабливих умов для залучення інвесторів.

Результати цієї зустрічі сприятимуть більш зваженому підходу громади при ухваленні рішень про встановлення пільг на землю сільськогосподарського призначення для малого бізнесу (ФОП, фермери, само обробіток землі). Адже бізнесмени розглядають преференції як можливість відновити пошкоджену матеріальну базу та інфраструктуру.