Головне управління ДПС
у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м.Севастополі
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

«Ховайся хто може!» - під час рейду на підприємців «нелегалів»

, опубліковано 31 січня 2020 о 09:14

На цей раз підприємці - «нелегали» просто розбігалися та зачиняли торгівельні точки та ятки під час рейду з легалізації підприємницької діяльності та найманої праці на території Таврійського ринку, по вул. Покришева у м. Херсоні.

За перші 15 хвилин контрольно - перевірочних заходів майже всі підприємці, які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі різними групами товарів позакривали свої робочі місця. Учасники рейду перевірили 3 суб’єкта господарювання, які здійснювали підприємницьку діяльність. Із них двоє  підприємців мали свідоцтва про державну реєстрацію фізичних осіб підприємців і трудові договори з найманими працівниками. Один - виявився порушником вимог діючого податкового законодавства, припинив діяльність фізичної особи підприємця 12.11.2019 року та просто «працював»! Для з’ясування інформації про «суб’єкта господарювання», який відмовився  надати документи, які підтверджують особу, податківцям довелося залучили до рейду співробітників патрульної поліції за номером «102».

Інформація щодо порушення вимог чинного податкового законодавства буде направлена до Головного управління Держпраці в Херсонській області. Перевірки тривають.