Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Податківцями області надано майже 108 тисяч адміністративних послуг

, опубліковано 11 грудня 2020 о 08:22

Головним управлінням ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за січень-листопад 2020 року надано 107,9 тис. адміністративних послуг. З них у Центрах обслуговування платників – 80,1 тисяча.

Зазначимо, що майже 74,2 % послуг платники податків області одержали саме в центрах обслуговування – спеціальних місцях для надання послуг, що забезпечують кращу якість та швидкість їх надання.

Вже традиційно найпопулярнішою залишається послуга видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Так, за січень-листопад 2020 року видано 31,4 тис. реєстраційних номерів.

Додатково інформуємо, в умовах карантинних обмежень, про організацію роботи центрів обслуговування платників (державних податкових інспекцій) Херсонської області:

в центрах обслуговування платників надаються виключно адміністративні послуги за попереднім записом, з відповідним режимом роботи з понеділка по четвер - з 10.00  по 17.00, у п’ятницю з 10.00 по 15.45, з обідньою перервою з 12.00 по 12.45, та з технічними перервами для санітарної обробки та провітрюванням кожні дві години на 10 - 15 хв.;

надаються адміністративні послуги виключно платникам податків, у яких наявні засоби особистого захисту від респіраторних захворювань (маска і рукавички).