Головне управління ДПС
у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м.Севастополі
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Місцеві бюджети Херсонщини отримали понад 6 мільйонів гривень рентних платежів

, опубліковано 05 травня 2021 о 08:30

У першому кварталі 2021 року платники податків Херсонщини сплатили до місцевих скарбниць 6,3 млн гривень рентної плати за спеціальне використання води, надр та лісових ресурсів. Про це повідомили спеціалісти відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Зокрема, місцеві бюджети отримали 2 млн гривень рентної плати за користування надрами, а також 4,1 млн гривень і 0,2 млн гривень за спеціальне використання води та лісових ресурсів відповідно. 

Слід зазначити, що рентна плата за використання природних ресурсів є стабільним джерелом наповнення місцевих бюджетів. А тому, своєчасна та повна сплата таких платежів забезпечує чималий внесок платників податків у добробут територіальних громад.

Підписуйтеся на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в соціальних мережах. З нами ви завжди будете в курсі актуальних новин податкового законодавства.