Головне управління ДПС
у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м.Севастополі
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Від Херсонщини бюджети усіх рівнів отримали майже 3,2 мільярда гривень

, опубліковано 05 травня 2021 о 14:08

За оперативними даними Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі протягом січня-квітня 2021 року від бізнесу Херсонщини та громадян до зведеного бюджету надійшло 3167,4 млн гривень податків і зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на більш ніж 557 млн гривень або 21 відсоток.

До державної казни від зазначеної суми надійшло 1440,8 млн гривень. 1726,6 млн гривень отримали місцеві бюджети херсонського краю, що на 247,4 млн гривень більше фактичних надходжень січня-квітня 2020 року.

Також бізнесмени-роботодавці за чотири місяці поточного року спрямували на казначейські рахунки області 1613 млн гривень єдиного соціального внеску, а це на 20 відсотків або 269,3 млн гривень більше відповідного показника 2020 року.

Таких результатів вдалося досягти завдяки ефективній взаємодії податкового відомства, суб’єктів господарювання та органів місцевого самоврядування Херсонщини, а також підвищення рівня податкової культури населення.

 

Підписуйтесь на офіційну сторінку ДПС у Facebook: https://www.facebook.com/TaxUkraine/ та на телеграм-канал ДПС https://t.me/tax_gov_ua.