Головне управління ДПС
у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м.Севастополі
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Увага! Знову активізувалися псевдоподатківці!

, опубліковано 07 травня 2021 о 15:50

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі попереджає платників податків про активізацію шахраїв, які продовжують полювання на кошти громадян за допомогою комбінації телефонних дзвінків та фальшивих акаунтів в месенджері Viber, відкритих на ім’я в.о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, а також начальників ДПІ.

За наявною інформацією, з цією метою зловмисники використовували номери телефонів 095-172-44-65 та 095-635-70-01. За старою схемою, після телефонної розмови псевдоподатківець через чат месенджера пропонує платнику податків перерахувати певну суму на картковий рахунок.

Вкотре інформуємо, що шахраї можуть вимагати кошти, у тому числі й за, нібито, сприяння з боку органів Державної податкової служби у вирішенні будь-яких питань, та цікавитись інформацією щодо господарської діяльності суб’єкта господарювання.

Закликаємо платників податків не піддаватись на провокації шахраїв. При отриманні подібних пропозицій звертатись із заявами до підрозділів Національної поліції.

Про можливі корупційні правопорушення, здійснені працівниками податкового відомства Херсонщини, можна повідомити сектор з питань запобігання та виявлення корупції за телефоном 0552-42-76-80 або надіслати інформацію електронною поштою на поштові скриньки kherson.vzvk@tax.gov.ua та kherson.vp@tax.gov.ua.