За інформацією Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, у січні суб’єкти господарювання Херсонщини сплатили до бюджетів усіх рівнів 2,2 млн гривень акцизного податку.
При цьому переважна більшість коштів – 2,1 млн гривень, поповнили місцеві бюджети у вигляді акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Решта 38,4 тис. гривень надійшли до державного бюджету у вигляді акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів.
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що торгівля підакцизними товарами дозволяється за умови отримання відповідних ліцензій та з обов’язковим застосуванням класичних або програмних реєстраторів розрахункових операцій.