Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

За порушення строків подання податкової звітності передбачена відповідальність

, опубліковано 01 квітня 2024 о 08:11

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що за неподання (крім випадків, якщо податкова декларація не подається відповідно до п. 49.2 ст. 49 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)) або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати і сплачувати податки та збори, податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності, обов’язок подання якої до контролюючих органів передбачено ПКУ, передбачена фінансова відповідальність у вигляді штрафних (фінансових) санкцій, а саме:

у розмірі 340 грн за кожне неподання (несвоєчасне подання) декларації (розрахунку);

у розмірі 1020 грн при повторному порушенні за несвоєчасне подання податкової декларації (розрахунку) платником податків незалежно від виду податку, за яке до такого платника протягом року вже було застосовано штраф за неподання (несвоєчасне подання) податкової декларації (розрахунку) та у період до одного року (до 365 або 366 днів – для високосного року) винесено податкове повідомлення-рішення.

Більше цікавої та корисної інформації можна отримати в загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі, розміщеному на головній сторінці вебпорталу ДПС або за покликанням: https://zir.tax.gov.ua.