Територіальні органи ДПС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

У Верхньому Рогачику органи влади об’єднують зусилля задля зменшення податкового боргу

28.07.2020 -

Про податковий борг йшла мова під час наради у Верхньорогачицькій районній державній адміністрації за участю начальниці Верхньорогачицької державної податкової інспекції Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олени Приходько та представників органів місцевого самоврядування. Наразі найбільша сума податкового боргу в районі обліковується за земельним податком із фізичних осіб. На початок липня він склав понад один мільйон гривень.

Олена Приходько розповіла про суми податкового боргу по кожній селищній та сільській раді та озвучила пропозиції щодо активізації спільної роботи з погашення податкового боргу та наповненню бюджетів усіх рівнів.

Під час змістовної розмови посадовці проаналізували динаміку надходжень податків та зборів до бюджетів громад та шляхи зменшення податкового боргу як додаткового резерву до місцевої казни.

Керівництво Верхньорогачицького району та податківці одностайні у думці, що саме від сплати податків залежить соціально-економічний розвиток населених пунктів району, рівень надання освітніх, медичних послуг та звичайно ж благоустрій та будівництво нових доріг на Херсонщині.