Територіальні органи ДПС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Місцеві бюджети отримали від бізнесу більше 103 мільйона гривень єдиного податку

29.07.2020

За січень-червень  2020 року до місцевих бюджетів м. Нова Каховка,  м. Каховка, Бериславського, Великоолександрівського, Великолепетиського, Верхньорогачицького, Високопільського, Горностаївського, Каховського, Нововоронцовського та Чаплинського районів від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування, надійшло 103,4 млн. гривень єдиного податку. порівняно з відповідним періодом минулого року надходження єдиного податку збільшились на 844,5 тис. гривень.

Найбільший внесок у бюджети громад зробили фізичні особи - підприємці, які сплатили 56,5 мільйона гривень. Від юридичних осіб – спрощенців надійшло понад 9,7 мільйона гривень, від сільгосптоваровиробників - понад 37,2 мільйона гривень єдиного податку.

Нагадаємо, у зв’язку з введенням в дію Закону України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» до Податкового кодексу внесено ряд змін, а саме: платником єдиного податку третьої групи, який сплачує єдиний податок за ставкою 5 відсотків може бути обрана ставка єдиного податку, визначена для третьої групи у розмірі 3 відсотки, у разі подання ним заяви щодо зміни ставки єдиного податку не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку календарного кварталу, в якому буде застосовуватися нова ставка, та реєстрації такого платника єдиного податку платником податку на додану вартість.