Територіальні органи ДПС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

До місцевого бюджету Нової Каховки надійшло понад 54 мільйони гривень єдиного податку

20.01.2021

За 2020 рік суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету Нової Каховки 54,4 млн гривень єдиного податку. Ця сума перевищила надходження 2019 року майже на 6 млн гривень або 12 відсотків.

Єдиний податок стабільно поповнює місцевий бюджет Нової Каховки. Він є важливим фінансовим джерелом у вирішенні соціально-економічних питань міста.

Значну частку надходжень забезпечують суб’єкти підприємницької діяльності - фізичні особи. З початку року вони спрямували до місцевого бюджету міста майже 45 млн гривень. Приріст надходжень єдиного податку до 2019 року склав 5,7 млн гривень або 15 відсотків.

У податковій інспекції нагадують представникам малого бізнесу про переваги звітування, а також можливість сплати податків через Електронний кабінет. Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється після проходження електронної ідентифікації онлайн із використанням кваліфікованого електронного підпису.

Отримати електронний підпис можна у підрозділі Кваліфікованого надавача ЕДП Інформаційно-довідкового департаменту ДПС, який знаходиться у приміщенні Новокаховської ДПІ за адресою:  м. Нова Каховка, вул. Горького, буд. 11а. Пункт працює за попереднім записом
(05549) 4-52-88.