Територіальні органи ДПС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Торік платники Каховщини отримали майже 7 тисяч безкоштовних адміністративних послуг

21.01.2021

У 2020 році в Центрі обслуговування платників Каховської ДПІ платники та громадяни отримали 6743 адміністративні послуги. Найактуальнішими запитами серед відвідувачів ЦОПу стали отримання карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (торік їх видано 2447) та відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків (їх видано 1619).

Минулого року в Центрі обслуговування платників Каховської ДПІ зареєструвалися 308 платників єдиного податку. «Єдинники» отримали 463 витяги з реєстру платників єдиного податку та зареєстрували 255 книг обліку доходів. Ще 99 книг доходів та витрат отримали платники загальної системи оподаткування.

Також спеціалісти ЦОПу видали 169 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 126 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами та 18 довідок на підтвердження статусу податкового резидента України.

Центр обслуговування платників Каховської ДПІ надає широкий спектр безкоштовних послуг для платників податків та громадян. Платники мають змогу звернутися до ЦОПу для отримання консультаційних, інформаційних, адміністративних послуг та подати податкову звітність. Зокрема, торік податківці надали платникам практичну допомогу та індивідуальні консультації під час реєстрації 151 РРО.

Повний перелік адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі можна переглянути на офіційному субсайті - https://kherson.tax.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/.