Головне управління ДПС
у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м.Севастополі
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Бюджет Іванівської громади поповнився більш як на 61 мільйон гривень

, опубліковано 13 жовтня 2021 о 09:20

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі протягом січня – вересня 2021 року до місцевого бюджету платники податків Іванівської селищної територіальної громади сплатили 61,1 млн гривень податків і зборів.

В доходах місцевих бюджетів найбільшу питому вагу займає податок на доходи фізичних осіб – 26,3 млн гривень або 43% надходжень.

Також стабільно та суттєво поповнюють бюджет місцевої громади надходження по податку на майно, якого сплачено 26,1 млн гривень.

Важливим джерелом наповнення місцевої скарбниці Іванівської СТГ залишається єдиний податок. Його сплачують суб’єкти господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування. Станом на 01.10.2021 року ці надходження склали 5,5 млн гривень.

Варто додати, що позитивної динаміки загальної сплати податків і зборів до місцевого бюджету досягнуто завдяки злагодженій роботі податківців та органів місцевого самоврядування, а також сумлінному ставленню платників до сплати податкових зобов’язань.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».