Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Херсонські ЕКО-мами отримали податкову знижку

опубліковано 30 квітня 2014 о 09:42

Одним з видів витрат, дозволених до включення для отримання податкової знижки, є сума коштів, сплачених медичному закладу за оплату допоміжних репродуктивних технологій.

Процедура ЕКО (штучного запліднення) недешева, і можливість включення частини витрат до податкової знижки дозволить хоча б частково зменшити фінансове навантаження на сім'ї, які вирішили отримати репродуктивну допомогу.

Особливістю цього виду знижки є такий момент, що її може отримати лише жінка. Так, з початку року 3 херсонки вже використали таке право і подали відповідні декларації до ДПІ у м. Херсоні. Їм з бюджету вже повернено майже 7 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Нагадуємо, що до податкової знижки дозволяється включати не всю вартість репродуктивних технологій, а лише в межах суми, що дорівнює третині доходу платника у вигляді заробітної плати. Всі понесені витрати мають мати документальне підтвердження.

Херсонці, які бажають використати власне право на податкову знижку мають до кінця 2014 року подати податкову декларацію про майновий стан та доходи за 2013 рік до Центру обслуговування платників ДПІ у м. Херсоні ГУ Міндоходів у Херсонській області.