Територіальні органи ДПС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На Азовському узбережжі шукали авто-порушників

25.10.2019

Днями спеціалісти Генічеського управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі спільно з представниками Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, оперативно - розшукового відділу м. Генічеська ДПС України, Служби безпеки України та Кримської патрульної поліції провели контрольно-перевірочні заходи, спрямовані на припинення діяльності осіб, які надають послуги із перевезення пасажирів без отримання дозвільних документів.

Цього разу на території залізничного вокзалу с.м.т. Новоолексіївка, КППП «Чонгар» та патрульному посту «Азов» учасники рейду встановили п’ять водіїв на автомобілях з логотипами таксі. На транспортних порушників було складено 3  протоколи про адміністративні правопорушення за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та 2 протоколи за здійснення підприємницької діяльності без ліцензії.

У всіх випадках порушники отримали протоколи про адміністративну відповідальність за ст. 164 КоАПП України, яка передбачає розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації у розмірі 17000 - 34000 гривень. Перевірки тривають.