Головне управління ДПС
у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м.Севастополі
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Податківці Каховщини з початку року надали майже дві тисячі адміністративних послуг

, опубліковано 23 квітня 2021 о 08:13

Фахівці Центру обслуговування платників Каховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі упродовж трьох місяців цього року надали 1918 адміністративних послуг.

Найбільш запитуваними з них були: видача картки платників податків та внесення до паспортів громадян України інформації про реєстраційний номер облікової картки платника податків із Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – 707; видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 621; надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 158; реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 104; реєстрація платника єдиного податку – 96. 

Також спеціалісти ЦОП видали 43 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 36 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами та 4 довідки на підтвердження статусу податкового резидента України.

Повний перелік адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та
м. Севастополі, можна переглянути на офіційному субсайті за посиланням: https://kherson.tax.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/.

Нагадаємо: наразі в органах податкової служби обмежено безпосереднє спілкування працівників з відвідувачами та забезпечено приймання документів через скриньку для кореспонденції. Податкова інспекція здійснює прийом громадян за попереднім записом та при наявності засобів особистого захисту.