Головне управління ДПС
у Херсонській області, Автономній
Республіці Крим та м.Севастополі
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Про особливості надання послуг у сфері розваг

опубліковано 07 червня 2021 о 08:19

Такою була тема зустрічі заступника міського голови Вадима Васильчука, начальника відділу туризму та підприємницької діяльності Тетяни Большакової та представників контролюючих служб з підприємцями, які провадять сезонну діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та розваг на території Генічеської громади.

Від Генічеської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі участь у заході брала Лілія Конотоп.

Під час зустрічі податківиця розповіла присутнім про обов’язок та способи реєстрації підприємницької діяльності при сезонному підробітку, оформлення найманих працівників, застосування РРО/ПРРО у підприємницькій діяльності, отримання ліцензії на право реалізації підакцизної продукції тощо.

Також інспектор зупинилася на особливостях справляння туристичного збору, зокрема, що цей збір утримують податкові агенти під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням.

Зустріч відбулася у формі конструктивного діалогу. Представники контролюючих органів закликали усіх присутніх докласти максимум зусиль для гарантування проведення якісного, правового та безпечного оздоровчого сезону.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».